Skip to content

Pakuotės

Bendra informacija apie Bag-in-Box, sutrumpintai BiB “Maišelis dėžutėje” pakuotę.

Bag-in-Box pakuotė - idealus sulčių pakavimo būdas . Pavadinimas atskleidžia pakuotės principą: Išorėje - dėžutė (kartono), viduje - maišelis (plastikinis, su kraneliu), kuris yra ypač tinkamas karštoms sultims pakuoti.
Ši pakuotė saugo jūsų sultis nuo šviesos ir deguonies ir prailgina sulčių galiojimo laiką. Atsižvelgiant į tai, kad oras nepatenka į maišelį kai jis atidarytas, sultys išlieka geriamos ilgesnį laiką, nei naudojant kitas pakuotes.

Kokie pakuotės Bag-in-Box privalumai?

Ilgesnis galiojimo laikas, net jei maišas jau atidarytas - neprarandant kokybės
Mažas svoris, patogus transportuoti
Nedūžtantis, be  kamštelio kvapo
Paprastas pakavimas / perdirbamas - dėžutė gali būti pakartotinai panaudijama.

Koks sulčių galiojimo laikas pakuotėje Bag-in-Box?

Sultimis galite mėgautis apie 1 mėnesį po atidarymo, sulčių galiojimo laikas iki 12 mėnesių jei pakuotė nebuvo atidaryta.

Ar pakuotė patikima ? Ar gali suplyšti ar praleisti sultis?

Patartina atsargiai elgtis su pakuote kol sultys dar karštos, nes dėl aukštos temperatūros poveikio medžiaga yra suminkštėjusi ir labiau pažeidžiama. Kai sultys atvėsta pakuotė tampa tvirta ir įprastomis aplinkybėmis jei nebus mėtoma, nekontaktuos su aštriais daiktais, bus apsaugota nuo graužikų tikrai sulčių nepraleis.

Patarimas: Kol sultys karštos transportuokite užpildytą maišelį kuo vertikalesnėje padėtyje, kraneliu į viršų, kad kranelis būtų apsaugotas nuo deformacijos.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį dėl laikymo?

Jei sultys supakuojamos iš karto į kartoninę dėžutę, kad greičiau atvėstų, dėžutė turėtų būti atvira tam tikrą laiką kol sultys pilnai atvės.
Po to,  yra rekomenduojama laikyti sultis  nuo šviesos apsaugotoje aplinkoje, 4 - 25 ° C temperatūroje. Neatidaryti maišeliai dėžutėse turi būti laikomi vertikaliai.

Ar pakuotė Bag-In-Box mažiau teršia aplinką nei buteliai?

Lyginant su buteliais, pakuotė Bag-In-Box taupo svorį ir erdvę ir yra praktiškesnės, nes jos yra stačiakampio formos. Tai lemia mažesnes CO₂ emisijas transportavimo metu. Be to, plastiko maišelis ir kartonas yra 100% perdirbami.

Kas atsitinka su pakuote Bag-In-Box po panaudojimo?
Plastikinis maišelis turi būti pašalintas iš dėžutės ir rūšiuojamas su plastiko atliekomis. Dėžutė gali būti naudojama kitam maišeliui, arba padedama į popieriaus atliekų dėžę.

sup-nuotrauka-leidiniui

1375886_526285224112735_820372893_n

5_bag_filling_station